اصولی ترین پاوربانک

11:13 1401/01/20 | Marjan Arad

این نوع از پاور بانکها در ظرفیتهای متفاوت و با میزان ولتاژ و جریان متناسب گوشیهای همراه ساخته شدهاند. قیمت پاوربانک فست شارژر پاوربانکهای بیسوس در مدلهای مختلفی و با ظرفیتهای 10000، 20000، 30000 میلی آمپر ساعت روانه بازار najram (پاور بانک) میشوند. طبیعتا در هنگان نصب و راه اندازی نیاز است که اتصال ورودی خروجی های ولتاژ ها به درستی انجام شود. امکان شارژ همزمان سه دستگاه وجود دارد که طبیعتا در این حالت امکان دستیابی به حداکثر توان یعنی 50 وات وجود ندارد. طبیعتا قیمت ماژول پارو بانک نیز به امکاناتی که بر روی آن تعبیه شده و لایههای محافظتی آن ارتباط دارد. پاور بانک های گران قیمت تر از ظرفیت 20 هزار اکپر بر ساعت شروع میشوند و تا 26.800 میلی امپر بر ساعت ادامه دارند. قبل از استفاده باید استارتر و پاور بانک خود را توسط آداپتور دستگاه به برق بزنید تا شارژ شود، زمان این کار بسته به مدل و قیمت پاور بانک استارتر خودرو متفاوت است.

استارتر و پاور بانک به باتری شما متصل شده و در عرض چند ثانیه ماشین شما را روشن می کند. درگاه USB دوم همچنین می تواند تلفن های سامسونگ را با شارژ معمولی از کابل USB-A تا USB-C شارژ کند. اما موفقیت سامسونگ در تولید گوشی دلیل بر این نمی شود که سامسونگ بهترین پاوربانک بازار را هم داشته باشد. اما در عین حال از نظر کیفی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و نیاز شما را به خوبی برطرف میکند. بنابراین خیلی واضح است یک پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی بهتر می باشد زیرا می تواند تعداد دفعات بیشتری برای شارژ در مقایسه با پاوربانک ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده شود. زیرا ولتاژ خروجی این پاوربانکها و جریان خروجی آنها بسیار کوچکتر از نیاز ماشین است. هر چند نهایت جریان زمان استارت یک ماشین معمولی حدود ۲۰۰ آمپر است و اغلب پاوربانکهای باتری ماشین میتوانند این جریان را تحمل کنند اما با توجه به امکان استارت برای چند مرتبه تا روشن شدن ماشین ( که باعث افت ولتاژ و افزایش آمپر میشود) هرچقدر peak current دستگاه شما بیشتر باشد پاوربانک باتری ماشین شما قویتر است.

این دستگاه به نام استارتر و پاور بانک خودرو هم شناخته میشود اما با شارژر باتری خودرو تفاوت دارد. این استارتر و پاور بانک برخلاف دیگر دستگاهها که باتری لیتیومی دارند از تکنولوژی بدون باتری بهره میگیرد و از لحاظ قدرت بی همتاست. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با najram - پاور بانک - - پاور بانک - وب سایت خود باشید. از انواع ماژول محافظ شارژ جهت حفاظت سلول های باتری های لیتیومی و .. در برابر اضافه شارژ Overcharge protection function و دشارژ یا تخله باتری Over discharge protection function و محافظت اتصال کوتاه Short circuit protection function و محافظت در برابر اضافه جریان Over current protection بهره برده میشود. به صورت کلی ماژول های محافظ شارژ و دشارژ باطری در واقع محافظ اتصال کوتاه برای باتری های لیتیوم یونی با تعداد سل های گوناگون از 1 سل، 2 سل، 3 سل و چهار 6 سل هستند که ولتاژ های گوناگونی دارند. یک پاوربانک خوب باید در مقابل ولتاژ، بیش از حد شارژ شدن، جریان، گرما و اتصالات کوتاه ایمن باشد. هر کدام از این گونه کالاها دارای میزان مشخص ولتاژ و شدت جریان هستند که بسته به نیاز باید یکی از این موارد انتخاب و خریداری شود.

بسته باتری MagSafe لوازم جانبی اپل است که با اکراه میخرید و میدانید که بهترین کار را برای آیفون 12 شما انجام میدهد. عدد فوق بسته به تعداد سیلندر ماشین و سرمای هوا تغییر میکند. استارتر و پاور بانک خودرو دستگاهی که در مواقعی که باتری ماشین به عللی مثل روشن ماندن لوازم برقی خودرو، سرمای هوا و … در میان دستگاههای موجود دربازار ایران که صرفا استارتر و پاور بانک باشند XCAP-500 یکی از قویترین دستگاههاست. در میان برندهای موجود دربازار ایران که مجموعه پاوربانک و کمپرسور دارند کنزاس را میتوان از لحاظ طراحی و عملکرد جزو (پاور بانک) بهترینها دانست. پس از شارژ در زمانی که باتری شما به مشکل خورده و ماشین روشن نمیشود با وصل کردن کابلهای دستگاه به باتری و رئشن کردن پاوربانک، با استارت زدن ماشین شما روشن میشود. پس لازم است قبل از خرید پاوربانک و استارتر خودرو این عدد را کنترل کنید که با مشخصات باتری ماشین شما تطابق داشته باشد. آیا تبدیل پاوربانک به استارتر امکان پذیر است؟ استارتر و پاور بانک خودرو چیست؟ در تمامی مجموعههای پاوربانک و کمپرسور خودرو میزان ظرفیت باقی مانده توسط چراغ یا به صورت عددی روی نمایشگر نمایش داده میشود.

https://esfahantel.com/product-category/%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%ac%d8%a7%d9%86%d8%a8%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d9%86%da%a9/