طراحی سایت در ایران

03:29 1401/03/29 | Marjan Arad

بسیاری از افراد در اینترنت سفارش سایت شرکتی نظرات مثبتی برای وردپرس و سهولت استفاده از آن دارند. متأسفانه، بسیاری از کاربران بالقوه دیگر وجود دارند که هنوز اطلاعات کافی در مورد موضوع برای به دست آوردن نتایج مورد نظر خود ندارند. به خواندن ادامه دهید تا بینشی به دست آورید که همه اینها را برای شما تغییر می دهد.

اگر عنوان پست شما طولانی است، مطمئن شوید که پیوند ثابت شما تمیز است. به عنوان مثال، "ده راه برای والدین باهوش برای اهلی کردن فرزندان خود" به عنوان یک URL طولانی و دست و پاگیر ظاهر می شود. درعوض، سعی کنید پیوند دائمی "نکات-والدین-غیرقابل کنترل-کودکان" یا چیزی قابل مقایسه را بر اساس کلمات کلیدی SEO ایجاد کنید.

کمی وقت بگذارید تا با همه زنگ ها و سوت های وردپرس آشنا شوید. به عنوان مثال، با کلیک بر روی دکمه ای به نام سینک آشپزخانه گزینه های زیادی در زمینه قالب بندی و وارد کردن در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما در شخصی سازی پست های خود کمک کند. SCREEN OPTIONS برگه دیگری است که احتمالاً در صفحات مدیریت مشاهده خواهید کرد. این می تواند به شما در کنترل عناصر قالب بندی مختلف کمک کند.

از Alt و Title استفاده کنید. هنگام آپلود تصویر در یک پست این به شما این امکان را می دهد که عبارات سئو بیشتری را وارد کنید.

گنجاندن ویدیوها در وبلاگ خود با وردپرس آسان است. این کار کمی طول می کشد، اما فواید آن عالی است. کاربران اینترنت یک گروه بصری هستند. ویدئوها در رساندن نقاطی که کلمات ممکن است از دست بدهند عالی هستند.

هنگامی که قرار است پست کنید، یک برنامه زمان بندی تنظیم کنید. اگر زمان مشخصی برای ارسال پست دارید، به احتمال زیاد واقعاً آن را انجام خواهید داد. واقعیت این است که شما قادر خواهید بود چندین پست را به طور همزمان بنویسید و سپس از وردپرس بخواهید آنها را بر اساس یک برنامه زمان بندی مشخص آپلود کند.

اگر نظرات و مطالب دیگری دارید که ارزش افزوده زیادی ندارند، آن را حذف کنید. این باعث می شود وب سایت شما تازه و حرفه ای شود. اگر برای این کار به افزونه نیاز دارید از Akismet استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که کاربران می توانند پست های شما را برای خودشان ایمیل کنند. این برای ارتقاء قرار گرفتن در معرض اهمیت است، زیرا بسیاری از خوانندگان نمی توانند از سایت های رسانه های اجتماعی در محل کار استفاده کنند. افزونه WP Email می تواند این امکان را فراهم کند.

امنیت در سایت وردپرس شما بسیار مهم است، پس رمز عبور خود را قوی طراحی سایت کنید و آن را ایمن نگه دارید. همچنین، فقط از افزونه های سایت های معتبر استفاده کنید. اگر شما هک شوید یا به بدافزار آلوده شوید، تمام کار سخت شما بر روی سایت شما از بین خواهد رفت.

مطمئن شوید که همه رسانه های شما مرتب هستند. ممکن است وسوسه شوید که به سادگی تصاویر را درست در آن قرار دهید، اما متوجه خواهید شد که به سرعت درهم می‌روند. در عوض، پوشه‌هایی ایجاد کنید و تصاویر خود را در پوشه‌های مناسب قرار دهید. اگر می خواهید دوباره از یک تصویر استفاده کنید، می توانید آن را به راحتی پیدا کنید.

به طور مرتب افزونه های خود را به روز کنید. پلاگین ها یک راه حل هوشمند برای منحصر به فرد کردن طراحی سایت سایت شما و بسیار کاربردی کردن آن هستند. مانند سایر نرم افزارها، آنها اغلب به روز می شوند. اگر نمی‌خواهید با نصب به‌روزرسانی همراه باشید، ممکن است ارتقاهای مهم را از دست بدهید، یا ممکن است از کار بیفتند.

به یاد داشته باشید که از وبلاگ خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. تهیه نسخه پشتیبان از وبلاگ خود به طور مکرر ضروری است. سعی کنید از یک افزونه وردپرس مانند Xcloner استفاده کنید. هر طور که می خواهید از وبلاگ نسخه پشتیبان تهیه کنید، اما مطمئن شوید که این کار را در چندین مکان انجام دهید. از دست دادن کل وبلاگ شما مایه تاسف خواهد بود.

هر نظر را به صورت دستی تأیید نکنید. برای انجام این کار می توانید از افزونه Akismet استفاده کنید. طبیعتاً می‌توانید نظرات را به صورت دستی بررسی کنید، اما تحویل آنها برای تأیید قبل از ارسال آسان‌تر است. در غیر این صورت در واقع در زمان صرفه جویی نمی کنید.

از استفاده از منوی کشویی برای انتخاب هدر برای پست های وبلاگ خود اجتناب کنید. بلکه می توانید از میانبرهای مبتنی بر صفحه کلید استفاده کنید. "کنترل" را به پایین فشار دهید و سپس یک عدد از 1 تا 6 را انتخاب کنید. این روش بسیار سریع‌تری برای انجام کارها است.

آیا می خواهید وردپرس را شلوغ کنید تا کارها آسان تر شود؟ شما به راحتی می توانید با بستن هر چیزی که سر راه شما طراحی سایت قرار می گیرد، این مشکل را برطرف کنید. در پنجره وردپرس به دنبال "گزینه های صفحه" بگردید تا آنها را پیدا کنید. با کلیک بر روی آن، یک منوی کشویی ظاهر می شود که می توانید روی کادرهایی که انجام می دهید یا نمی خواهید ظاهر شوند کلیک کنید.

اجازه دهید خوانندگان در مورد وبلاگ شما نظر دهند. شما می توانید در مورد افرادی که از سایت شما بازدید می کنند اطلاعات بیشتری کسب کنید و این به کاربران احساس اجتماعی می دهد. می‌توانید از افزونه‌هایی استفاده کنید که هرزنامه‌ها را فیلتر می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند نظرات را قبل از انتشار آن‌ها تعدیل کنید.

سعی کنید از انواع ابزارهای نویسندگی برای وبلاگ ها استفاده کنید. آیا شما از طرفداران داشبورد وردپرس نیستید؟ برنامه ای مانند Windows Live Writer را امتحان کنید. بسیاری از ابزارهای کارآمدتر که با وردپرس سازگار هستند وجود دارد. شما باید بیش از یک مورد را امتحان کنید تا واقعاً ترجیحات شخصی خود را بدانید.

ممکن است ارزش آن را داشته باشد که نظراتی را که در یک پست وبلاگ می دهید برجسته کنید. مردم نظرات خود را بیان می کنند یا در بخش باز شده برای نظرات سؤال می پرسند. اگر نظرات زیاد دیگری وجود داشته باشد، نادیده گرفتن نظرات آسان است. نظرات نویسنده را با رنگی متفاوت برجسته کنید. به این ترتیب می توان آنها را به راحتی پیدا کرد و شناخت.

فراموش نکنید که از دکمه "ادامه مطلب" استفاده کنید. مردم را مجبور نکنید به دیواری از متن در صفحه اصلی شما نگاه کنند. به بازدیدکنندگان خود پیوند «بیشتر بخوانید» را نشان دهید که بتوانند روی آن کلیک کنند. انجام ندادن این کار باعث می شود وبلاگ شما به هم ریخته به نظر برسد.

حتی اگر یک افزونه رایگان نیست، به این معنی نیست که ارزش استفاده از آن را ندارد. در نظر بگیرید که چقدر در زمان شما صرفه جویی می کند و تعیین کنید که این زمان چقدر برای شما ارزش دارد. ویژگی های بسیار زیادی در دسترس است، به خوبی به قیمت آن می ارزد.

آیا می‌خواهید بدون اینکه این تغییرات به‌طور زنده به‌روزرسانی شوند، در وبلاگ خود کارهایی انجام دهید؟ یک کپی از وبلاگ خود در یک پوشه دیگر با یک پایگاه داده جداگانه اما یکسان ایجاد کنید. به این ترتیب، می توانید تغییرات را بدون به خطر انداختن سلامت سایت موجود آزمایش کنید.

وردپرس قطعاً موفق شده است خود را به عنوان یک پلتفرم آسان برای استفاده و کارآمد معرفی کند که هرکسی می تواند با کمی آموزش از آن استفاده کند. یادآوری این نکات به شما این امکان را می دهد که تجربه خوبی با وردپرس داشته باشید. نکات مفید ارائه شده در اینجا به شما این امکان را می دهد که از امروز استفاده از وردپرس را شروع کنید.